16 Nisan 2013 #1746319

Yapı Kredi Bankası Kampanyalı Ve Son Kullanımlı Wordpuan Yanıltmacası!

Yaklaşık 2-3 ay önce şikayetimi dile getirmeme rağmen halen daha bankanızdan yanıt alamadım. Kampanya dahilinde kazanılan ve son kullanım tarihi olan world puanların tutarı ve son kullanma tarihi bankanızın bireysel internet sayfasında görünmemekte, extremde belirtilmemekte ve her gün gönderdiğiniz onlarca kısa mesajdan bir tanesi olmamaktadır.


Yalnızca toplam bir puan gösteriliyor ki bu hiç bir anlam ifade etmemektedir. Buradan şunu anlıyorum; müşteri unutsun, puanlar yansın! Bir yandan müşteriler onlarca kampanya ile harcamaya teşvik edilirken diğer yandan bunların kullanımına ilişkin açıkça bilgi gizliliği yapılıyor. Bu çok açık kötü niyettir! Bu platform aracılığı ile şikayetçiyim.

Ahmet 39 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön