05 Ağustos 2014

Yapı Kredi Bankası Kampanya Puanlarını Vermiyor.

Yapı Kredi Bankası'ndan bana ulaşan ekteki kampanya mesajı üzerine 2014 haziran ayı içerisinde kampanyaya katıldım ve 4 adet 50 TL üzeri akaryakıt alışverişi yaptım. Dolayısıyla TL card'ıma 20 TL puan yüklenmesi gerekiyor. Ancak gerekli puan yüklenmesi yapılmadı ve bankanın çağrı merkeziyle yapmış olduğum 3 ayrı görüşmede de net bir cevap alamadım banka çalışanlarından. Benim adıma bir başvuru oluşturacaklarını söylüyorlar yaptığım her görüşmede ama hiçbir geri dönüş olmuyor ve bir sonraki aramamda böyle bir başvuru olmadığı söyleniyor. Kazanmam gereken puandan daha önemlisi, bankanın ve çalışanlarının iş bilmez tutumundan dolayı şikayette bulunuyorum.

Onur 238 Okunma

Cevaplar

  • Onur11 Ağustos 2014

    Yapı Kredi Bankası çok kolay kontrol edip geri dönüş yapabileceği bir konuda çok vurdumduymaz ve iş bilmez bir tutum sergilemiştir. Sürekli çalıştığım bankaya olan bakışımı tekrar gözden geçirmeme neden oldu.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Ağustos 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön