25 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası Kampanya Puanlarım Verilmedi!

Alışveriş asistanı kampanyası kapsamında alışveriş asistanı programındaki AVM'lerden yapılan toplam 200 TL alışverişe 50 TL puan yüklenecekti. Kampanya kapsamında belirtilen tarihlerde ve kampanya kapsamındaki üye iş yerlerinde toplam 755, 91 TL alışveriş yaptım.


Kampanya için 200 TL yetmesine rağmen ve neredeyse 4 katı alışveriş yapmama rağmen puanlarım henüz yatırılmadı. 7-8 kere bankaya durumu bildirdim fakat hala inceliyorlarmış. Ben de bir bankada müfettiş olarak çalışıyorum bir bankanın bunu hesaplamasının bu kadar zor olmaması gerekiyor. Puanlarımın ivedilikle yatırılmasını istiyorum. Aksi takdirde tüm kanallardan itirazlarımı ilgili mercilere ileteceğim.

Kadir 27 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön