21 Kasım 2013

Yapı Kredi Bankası Kampanya Puanını Yüklemedi!

27155*** nolu müşteriyim. 28 Ağustos - 24 Eylül 2013 tarihleri arasında Dia SA 15 TL world puan ve 3 – 30 Eylül 2013 50 TL World puan bonkörlüğü kampanyalarına kayıt oldum.


08/09/2013’de 104, 91 TL 12/09/2013 ‘de 49, 94 TL Alışveriş yaptım. Öncesinde diasa. [email protected] com adresinden mağazanın Yapı Kredi Bankası üyesi olduğunu teyit ettim. World puanlarım eksik yüklenince müşteri ilişkileri servisine itiraz forumu oluşturdum. Cevap olarak Alışverişimin “Yapı Kredi Bankası üye iş yerinden yapılmadığını” belirttiler.


Diasa Group ise kapandığı için maillerime cevap vermedi. Dia mağazalarının üye kuruluş olduğuna eminim ve 25TL eksik olan world puanımın yatırılmasını talep ediyorum.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Ali20 Aralık 2013

    DİA mağazalarının World üye işyeri olmadığı konusunda ısrarcı tutum karşısında, Dia mağazalarının devredilmeden önce world üye iş yeri olduğuna dair yazılı afişleriyle, elektronik ilanların ve maillerin çıktılarıyla beraber tüketici hakları mahkemesine başvurdum. Neticiye buradan benzer mağduriyeti olanlarla paylaşacağım.

  • Ali27 Kasım 2013

    "Yapılan harcamalarınız incelenmiş olup, belirtilen DİA mağazalarının World üye işyeri olarak kayıtlı olmadığı belirlenmiştir." şeklinde bir cevap veren yapi kredi bankası finans birimi kesin ve açık bir şekilde tüm ilgilileri yanlış bilgilendirmektedir. Yapi Kredi Bankası 31 Ağustos 2013 saat 10:39'da SMS ile Diasa'nın üye kuruluş olarak kampanya düzenlediği bilgisini tarafıma vermiştir. DiaSA'nın operasyon mağazalarında ve anlaşmalı franchise mağazalarında geçerli olması sebebiyle 09 Eylül 2013 14:32'de Diasa müşteri ilişkilerinden mail ile Beykoz Diasa mağazasının kampanyaya dahil olduğunu teyit ettim. Diasa mağazalarının kapanmış/devredilmiş olması sebebiyle ilgili Yapı Kredi Finans biriminin konuyu önemsemeyerek beni mağdur ettiğini düşünüyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön