21 Ocak 2014 #2247224

Yapı Kredi Bankası Kampanya Puanımı Yüklemiyor

World kartın 31 Aralık son tarihli olan opet kampanyasına katıldım. Özellikle 4 kez gidip opetten akaryakıt aldım. Hem de %10 daha fazla fiyata. Fakat, 10 ocak ayına kadar benzin alışverişi yapmadığım için indirimden yararlanamayacağım söyleniyor. Oysa ben kampanyaya katılırken 10 ocak'a kadar akaryakıt alınmalı ibaresi görmedim.


Opetin sitesinde bile yazmıyor. 19 ocak tarihinde indirimler karta yansıtılacaktır diyor sadece. Dolayısıyla yapı kredi kelime oyunlarıyla müşterilerini kandırıyor. Yok hayır kandırmıyorsanız 10 ocak tarihine kadar benzin alma zorunluluğu koymakta nedir? Hadi koydunuz, kıyıya köşeye saklayıp kimsenin öğrenmemesini sağlamakla amacınız nedir?

Selçuk 120 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön