23 Mart 2013 #1702997

Yapı Kredi Bankası Kağıt 5 Türk Lirasını Paradan Saymıyor!

23.03.2013 tarihinde ( bugün ) annemin kredi kartı borcunu ödemek için Yapı Kredi Bankası atm sine gittim. Borç 425 tl ' ydi ancak atm kağıt 5 tl yatıramazsın dedi. Böyle birşey olabilir mi? 1 TL bile eksik yatınca dünyanın faizini işlemeyi biliyorlar ancak borcumu tam ödememe izin vermiyorlar.


Paranın üstünü istediğiniz zaman 5 adet madeni para veriyorlar insanlar parasını çekmesin hesapta kalsın diye. Kimse devletin basmış olduğu parayı yok sayamaz hele ki büyük bir banka. Bu yanlış uygulamanın bir an önce düzeltilmesini istiyorum.

Ali 75 Okunma

Cevaplar

  • Ali09 Eylül 2013

    Hiç bir çözüm önermedikleri gibi devletin basmış olduğu parayı paradan saymayız ve evet borcunuzu tam olarak ödemeyede müsade etmeyiz demeye ve uygulamaya devam etmektedirler

  • Ali29 Mart 2013

    verdikleri cevap ; Sayın ALİ BOZKURT, Öncelikle görüşlerinizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Önerileriniz bizler için gelişme yolunda birer adım olarak ele alınmaktadır. Şu aşamada bahsedilen uygulama planlanmamakla beraber, konu değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilmiş bulunmaktadır. çözüme yönelik yada uygulamanın nedeni acıklayan hiç bir cevap yazılmamış.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1702997 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön