02 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Kafasına Göre Ücret Kesmeye Başlamış!

Yapı Kredi Bankası'ndan Adios kartım var. Ekstreler yaşadığım adresten farklı bir adrese gittiğinden
ekstreleri düzenli olarak kontrol edemiyordum,ancak bundan birkaç ay önce mobil şubeyi kullanmaya başladığımda fark ettim ki kartımdan her ay 4-8 tl arasında rakamlar tahsil edilmiş.

Bankayı arayıp konu hakkında bilgi aldığımda anlamsız bir şekilde Allianz Sigorta'nın numarası veriliyor. Burada şunun cevabını verebilen yok, benim kartıma kim bu ödeme güvencesi sigortasını yaptırdı? Benim kesinlikle böyle bir talebim olmadığı ortada banka kendi kendine böyle bir sigortayı yaptırma hakkını nereden buluyor? Müşteriden türlü nasıl daha fazla para alırız diye düşünen bir banka olmamalı.

Ayşegül 121 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül09 Nisan 2014

    hiçbir sonuç yok!!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön