14 Ocak 2016

Yapı Kredi Bankası İzinsiz SMS Gönderimi!

Yapı Kredi Bankası nereden nasıl bulduğunu bilmediğim şahsıma ait cep telefonu hatlarıma sürekli SMS göndererek beni ve ailemi rahatsız ediyor. Kendilerine hoşnutsuzluğumu ve yaptıklarının hukuksuz olduğunu bildirmeme rağmen mesaj atmaya devam etmekteler.
Saygısızlıkta sınır yoktur!

Volkan 120 Okunma

Cevaplar

  • Volkan17 Ocak 2016

    Ağustos 2015 den başlayarak size 5 kez yazdım zaten, daha ne yazacağım? Yapı kredi yeni sloganı saygısızlıkta sınır yoktur!

  • Volkan14 Ocak 2016

    Ağustos 2015 den başlıyarak size 5 kez yazdım zaten daha ne yazacağım? Yapı kredi yeni sloganı saygısızlıkta sınır yoktur!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi14 Ocak 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön