20 Ekim 2016 #6731818

Yapı Kredi Bankası İtirazımı İşleme Almıyor

Eylül ayı içerisinde harcama itirazı yaptım. Yapı Kredi benden yazılı olarak işlem yaptığım iş yeri ile aramdaki bir sözleşmeyi göndermemi istedi. Ancak ben işlemlerimi internet üzerinden yaptım ve herhangi bir sözleşme ya da benzeri bir belgenin de elimde olmadığını belirterek bu tip belgelerin yapı kredi tarafından istenmesi gerektiğini yazdım tekrar yapı krediye faksladım. Daha sonraki aramalarımda da işleminiz başladı denildi.


Bugün tekrar bir yazı geldi ve ''sözleşmeyi temin edemeyip gönderemediğim için işlemi başlatamayız'' dediler. Burada mağdur benim. Karşı iş yerine hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Yapı Kredi müşterisini korumak yerine daha da mağdur duruma düşürüyor. Tekrar tekrar itirazımı dile getireceğim. Eğer hala işleme alınmazsa daha üst mercilere başvurularımı da yapacağım. Yapı Kredi şu an resmen suç işliyor. Eminim ki birçok insanı da bu şekilde mağdur bırakıyor...

Cumhur 1.522 Okunma

Cevaplar

  • Cumhur25 Ekim 2016

    Kaç gündür geri dönüş yapmanızı bekledim. Sonunda ben arayıp durum hakkında bilgi almak istedim. Harcama itiraz servisindeki bayan inceleme sonlandığında aranacağımı söyledi. Yine 1 hafta bekledim geri dönüş yapılmadı ve ben aradım. Bireyseli bağlayıp işlemlere ekrandan bakmakla yetindiler ki hemen 15 dk sonra bu sefer kendileri aradı ve hala sözleşme istediklerin söyledi. Ben derdimi bir türlü anlatamadım sanırım. Sözleşme yok diyorum ısrarla istiyorsunuz. Karşı taraftan isteyeceğiniz belgeleri benden isteyerek bahane üretiyorsunuz işlemi başlatmamak için. Bundan sonra kesinlikle yapı kredi ile çalışmam. Çalışmakta olan kişilere de uyarı ve tavsiye niteliğinde müşterisini korumayan yapı kredi gibi bir bankayla çalışmayın.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön