18 Ekim 2018
Yorum Yap
#11046191

Yapı Kredi Bankası İstenmeyen Kredi Kartı!

Maaş anlaşması yapılan banka ile istemediğim halde kredi kartı yollandı, maaş kartımı alırken kredi kartını istemediğimi defalarca tekrar etmeme rağmen. Bugün iş yerime gelen sözde kurye beni bulamayıp kartı banka şubesine bırakmış. Banka şubesinden arayan görevli kredi kartının almam için şubeye gitmem gerektiğini söyledi. Bende tekrar almayacağımı belirttim alana kadar aramaya devam edeceği ile tehdit edildim. Şimdi soruyorum size istemediğim bir kartı niçin şubeye gidip alayım? Acil yetkililerden dönüş bekliyorum. Kartın iptalini rica ediyorum.

Sema Sema 304 Okunma

Cevaplar

 • Sema26 Ekim 2018

  Henüz bir çözüme ulaştıramadık konuyu beklemedeyim. Israrla elime almadığım kredi kartının şifresini belirlemem için telefon ediyor banka. Nasıl bir iletişimsizlik varsa artık aralarında...

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Ekim 2018

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Ekim 2018

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Sema19 Ekim 2018

  Buradan sesimi duyup bana geri dönen Hayrabolu Yapı Kredi Bankası Şube Müdürüne teşekkür ederim. İnşallah konuyu çözüme ulaştıracağız.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Ekim 2018

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler