Yapı Kredi Bankası İstem Dışı Kredi Kart Kullanımı

Okay Okay4 hafta önce

03.06.2020 tarihinde kredi kartımdan bilinmeyen şekilde 1229 TL harcama yapılmıştır. Herhangi bir SMS veya imza bulunmayan bu harcamalar için müşteri hizmetlerini aramama rağmen sürekli müşteri hizmetleri ana menüye aktarıp başından atmak istediler ve harcama iptal olmaması için elinden geleni yaptılar inşallah hakkımızda hayırlısı savcılığa başvuru yapacağım

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 3 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 4 hafta önce

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler