27 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası İstek Dışı Kart Sigortalıyor!

Söz konusu banka telefonla beni arayıp kartımı sigortalatmak istediğimi sorduğumda hayır cevabı vermeme rağmen kartımın sigortalandığını internet bankacılığındaki ekstrelerden fark ettim. Her ay yaptığım ödemelerin %1'i Yapı Kredi Bankası tarafından Allianz Sigortaya aktarılmaktadır. Bu sorunu belirten bir şikayet yazısını kayıt takip sistemlerine girdim ve 24 gündür tık yok.

İlgili fotoğraf aşağıdadır. Bu da yetmezmiş gibi yeni çıkan reklam yasasını çiğneyerek ayda ortalama 3 defa 3600 TL ön onaylı kredim olduğu mesajını bana atıyorlar. İlgili ekran görüntüleri de aşağıdadır. Play kartı olan bir doktora öğrencisi olmama rağmen astronomik hesap işletim ücreti çekmeleri de cabası.

Cansın 341 Okunma

Cevaplar

  • Cansın'ın Teşekkür Mesajı28 Mayıs 2015

    Gerekli iptal işlemi yapıldı ve tarafıma bildirildi

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön