27 Ağustos 2013 #1977655

Yapı Kredi Bankası İşsizlik Sigortasından Faydalandırmadı!

Yapı Kredi Bankası'nın 3, 5 yıldır müşterisiyim. 2, 5 sene önce yapılan bir telefon görüşmesi sonrasında , kredi kartı işsizlik sigortası poliçesini yaptırdım. Telefon görüşmesinde işsiz kalmam durumumda son , 6 aydır düzenli SGK primim yattıysa ve işsizlik maaşı almaya hak kazanırsam poliçemin son hesap dönemindeki toplam borcu karşılayacağı söylenmişti.


3 yıl 4 aylık düzenli çalışmam sonrasında , işsiz kaldım. İşsizlik maaşı almaya hak kazandım ve bana taahhüt edilen şartları yerine getirdiğim halde, banka poliçemden faydalanmamam adına bir tutum içine girmiştir.

Halil 54 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön