20 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası İşsizlik Sigortası ve Kredi Kartı Sigortası!

02.01.2013 Tarihinde görev yapmış olduğum ilaç firmasından ayrıldım. Yapı Kredi Bankasından işsizlik sigortası ile kredi kartı koruma sigortası yaptırmıştım. Benden işverenimin beni neden işten çıkardığını içeren anlamsız bir evrak istediği için ve kurumsal firmaların bu evrağı verememesinden dolayı ben tazminata hak kazanamadım.


İşten ayrılış belgesinin üzerinde belirsiz süreli iş sözleşmesinin işveren tarafından haklı neden gösterilmeden feshi yazmasına rağmen bu banka benden hala açıklama istediği için ve gönderdiğim evrakların hala incelendiği bahanelerini sunduğundan ben kredi kartı ödeme hakkımı da kaybettim.

Emir 1.107 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön