31 Ekim 2016 #6808066

Yapı Kredi Bankası Israrla Arıyor

Aylar evvel Yapı Kredi Bankası ile hiçbir çalışmam olmadığını ısrarla arayan bir başka müşteri temsilcisine söylememe ve hatta kendisinin beni bu arama listesinden sildiğini söylemesine rağmen bugün tekrar ve hasta olduğum için ne kadar rahatsız edici olduklarını hangi dille anlatmak gerektiğini bilmiyorum sanırım kendileri uyandırma servisi çünkü sinirlenip cevap verdiğinizde yüzünüze kapatan bir müşteri hizmetleri sadece yüzünüze kapatıyor!Arama kayıtlarını yazıyorum bu rahatsız edici hizmetin 16:48 16:43 16:06 14:59 14:35 bunlar sadece 28 Ekim tarihliler. Bakın buraya da yazdım artık beni aramayın.

Mualla 391 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

  • Mualla28 Ekim 2016

    O kadar sinirlenmişim ki cümleler bile dağınık ne hakkınız var benim günümü mahvetmeye nasıl bankacılık hizmeti müşteri bulmaya mı çalışıyorsunuz yapı kredi çöküşte gibi bir izlenim bırakıyorsunuz sizinle bu ısrarcı tutumunuz sonucunda asla çalışmam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön