06 Eylül 2013 #1997657

Yapı Kredi Bankası Israrla Aidatı Vermiyor!

Tüketici Hakem Heyetine geriye dönük aidatları almak için başvurdum. Ve kazandım. Tüketici hakları hem bana belge gönderdi, hemde bankaya aynı belgeden gönderdi. Fakat yatırmadılar. Bu konuda değişik tarihlerde mail attım dönme- diler. 444' lü numarada müşteri temsilcisine ulaşmak zaten imkansız.


En sonunda şubeye gidip belgeyi verdim ve banka kartınıza hemen yansıtırlar dediler. Fakat akabinde bankadan bir mail atılmış ''usulüne göre tüketici haklarının bankamıza göndermesi gerekiyor '' diyerek işi yokuşa sürdüler. Aynı zamanda başvurduğumuz Axess kartı olan arkadaşıma banka hemen döndü ve kartına yansıtarak artık kart aidat almıyor. Yapı Kredi Bankası müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyeti kesinlikle sıfır.

Betül 72 Okunma

Cevaplar

  • Betül16 Eylül 2013

    Şikayetim .com sayesinde YKB isteğime cevap verdi. Çıkan karardaki 289 tl olan ödemesini 244 olarak yapmış. Ödemeyide kapalı olan kartımın hesabına aktarmıştır. Ayrıca en şaşırdığım 444 0 444 nolu telofonunuzdaki temsilcinizde kapalı kartta olan parayı açık olan kartıma aktarımı için havale ücreti istemiştir.?? Axess 'den aynı zamanda başvurduğum arkadaşımında aynı şekilde kapalı hesabına yatmış. Banka kesinlikle havale ücreti talep etmedi.! hafta içindeİstediği için parayı elden verdi.Banka kesinlikle uğraştırmadı . Ben iki aydır uğraşıyorum.Herhalde YKB müşteri memnuniyeti anlayışı bu ?? Ayrıca 45 tl lık kısmın niye yatırılmadığını sorunca bankadan Genel müdürlüğümüze yazıyı fakslayın diyorsunuz.Zaten faxladım ve hakem heyeti ayrıca gönderdi. (Postaneden sizin elinize ulaştığına dair teyiti de aldım).Benim bu kadar uğraşmamın nedeni müşteriler arasında farklı uygulama yapmanız.Birinden kart ücretini senelerdir alırken diğerinden kesmemeniz. (Puanından keseyim yada 3 ayda 5 milyarlık alışveri yapın gibi hiçbir şart öne sürmeden).Benim 15 senelik sadık bir müşteriniz olarak yediremediğim bu. Ayrıca sizin için burdayız linkindende bir çözüme ulaşılmıyor . Çünkü dönmüyorlar.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön