3 g
Yorum Yap
#11856031

Yapı Kredi Bankası İşlemlerimi Sebepsizce Geciktiriyorlar...

Yapı Kredi Bankası'nın kurumsal ve bireysel müşterisiyim. İzmir/Selçuk şubesi ile 2014 yılından beri aktif olarak çalışmaktaydım. Neredeyse bütün ürünlerinden de faydalanıyordum. Fakat şube çalışanları değiştikten sonra sürekli sebepsizce ''izlemedesin'' diyerek bekletiyorlar.


Örneğin şubeden kullandığım araç kredim bitmek üzereyken kalan tüm taksitleri kapatarak aracımı satmak istediğimi söylediğimde yine bana ''izlemedesin'' bekleyeceksin dediler. Ben şubenin kurumsal müşterisiyim ve bankaya ait sadece 25.500 TL bireysel kredim kaldı. Herhangi bir gecikmem de yok. Ben tüm kazancımı bankadan döndüren biriydim fakat şu an bankadaki kredileri kapatıp bir daha kapısından geçmemek için elimden geleni yapıyorum.


Şube ticari müşteri temsilcim P*** bey sürekli zorluk çıkartıp beni zor duruma düşürüyor. Kredi başvurusu yaptık diyerek hesabımdan habersiz para tahsil ediyor, daha sonra da dalga geçer gibi onaylanmadı diyor. Zamanımı ve paramı boşa harcıyorlar. Bir çok banka ile çalıştım ama böyle bir şube daha önce görmedim.

Erol Erol 171 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi3 g

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları