05 Eylül 2013 #1994737

Yapı Kredi Bankası İşlem Ücretinin İadesini İstiyorum!

Zorunlu maaş müşterisi olduğum Yapı Kredi Bankası'ndan arandım ve bana başka bir işlemden dolayı iade ettikleri 7 TL bir ücreti belirtip zaten yatırmışız dediler. Oysa ki benim bahsettiğim ücret hiçbir şekilde bir yerde yazmayan 130 TL'lik işlem ücretiydi. Bankanın kendi sitesinden ve bana özel işlem sayfasındaki online yardımdan da hiçbir sonuç alamayıp komik cevaplar aldım.


Benim gibi binlerce insanın zorunlu olarak maaş müşterisi olmak durumunda olduğu ve bu sayede tonla para kazanan karşılığında hiçbir şey görmediğimiz bankadan biraz ilgi ve zaten faizini ödediğim para için çekilen işlem ücretinin iadesini talep ediyorum.

Togay 44 Okunma

Cevaplar

  • Togay09 Eylül 2013

    Hicbir sonuc alamadim

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön