19 Mart 2013
Yorum Yap
#1694067

Yapı Kredi Bankası İsim Benzerliği!

Yapı kredi bankası; şu anda benim isim benzerliği yüzünden TC numaramla başkasının elinde bir ek kart bulunmaktadır. Kişi su anda borçlarını ödemediği için benim TC numaramla şu anda bütün bankalara benim olmayan ve benimmiş gibi görünen borcundan dolayı beni mağdur duruma düşürmüştür ve ben kara listeye alınmış durumdayım . Bu durumu araştırmanız ve kartı iptal edip benim bu durumumu düzeltip yanlışlığın merkez bankasına bildirmenizi istiyorum. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde bu konu hakkında bankanıza dava açacağımı bildirmek istiyorum..

Neslihan 39 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan28 Mart 2013

    benim tc numaram ile başkasına çıkarmış olduğunuz kredi kartın iptalini ve biran önce kisinin yapmış olduğu borçtan dolayı benim sicilime işlemiş olduğunuz bu lekenin derhal bankanız tarafından silinerek merkez bankasına birdirmenizi talep ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler