03 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8323939

Yapı Kredi Bankası İptal Edilemeyen Kredi Kartı!

Yapı Kredi Bankası'na ait kredi kartım kayboldu. Kayıp başvurusu da bulundum. Kullanmadığım için şubeye gidip tamamen kapattırmaya karar verdim. Şirinevler şubesinde bu konuda dilekçe verdim bir hafta sonra kartımı kapatamayacaklarını 14 TL alacağım olduğu söylendi, tekrar şubeye gittim böyle bir alacağım olduğunu ve bu sebepten kartı kapatamadığımı söyledim, tekrar bir dilekçe daha doldurdum.


Yine aynı gün içerisinde tekrar şubeden aradılar bu sefer 88 TL borçlu olduğumu belirtildi, bende kartım olmadığını ve ödeme yapamadığımı belirttim onlarda çağrı merkezini aramamı belirti. Çağrı merkezini arıyorum aktif bir kredi kartım olmadığını ve bu sebepten işlem yamayacağımı belirtiyorlar.


Altı üstü kredi kartı iptali yapılacak 2 dilekçe verdim ve hala kapatamıyorlar üstüne bir de borçlu çıkarıyorlar. Bir aydır problem çözülemiyor, çok başarısız bir müşteri hizmetleri var Yapı Kredi Bankası'nın.

Volkan Volkan 312 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Mayıs 2017

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler