21 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası İpotek Fek Yazısı!

YKB Tekirdağ şubesinin müşterisiyim bankaya ipotek vererek kullandığım kredimi geçtiğimiz Mart ayı içinde kapatıp kredimin teminatın da bulunan ipoteğin fek edilmesini istememe ve geçtiğimiz hafta tarafıma ipotek fek yazısının Genel müdürlükten en geç 21/22/05/2013 te geleceğinin söylenmesine rağmen yazı hala gelmedi bugün tekrar görüştüğümde yazının GM den gelmediği ancak bir hafta sonra gelme ihtimalinin bulunduğu bilgisini aldım.


Gelmek bilmeyen yazının neden gelmediği, neden bu kadar geciktiği tarafımca anlaşılamamış ve personelce de izah edilememiş olup, bu olup bitenlerin medyada gördüğümüz az laf çok iş reklamı ile asla bağdaşmadığı ortadadır.

Hasan 395 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön