05 Şubat 2014 #2276694

Yapı Kredi Bankası İnternet Alışverişlerinde Güvenli Değil

Yapı Kredi Bankası kredi kartımla internetten benim bilgim olmadan kredi kartım muhtemel kopyalanarak alışveriş yapılmış. 8 ekim 2013 tarihinde buna itiraz ettim henüz bir sonuç alamadım. 27 eylül 2013 tarihinde erkanlar inşaat 1.176.00 tl , yine 2 ekim 2013 tarihinde erkanlar inşaat 1.639.00 tl, ayrıca 5 ekim 2013 'te hin inşaat 150.00 tl, bir de 28 eylül 2013 tarihinde 10.00 tl loseve bağış yapılmış. Bu harcamaları kimin yaptığını tespit etmek banka için zor olmasa gerek. Alışverişler internet üzerinden de olsa kargo ile gönderilir ve kargo fişinden kimin teslim aldığı tespit edilir. Ayrıca malzeme elden teslim edildiyse benim bu mağazanın olduğu ile veya ilçeye gitmiş olmam gerekir.

Alattin 214 Okunma

Cevaplar

  • Alattin10 Şubat 2014

    bankadan gelen bilgiye göre alınan ürünlerin benim adresime gönderildiği kanıtlanmadığı sürece bu alışverişlerin ücretinin benden alınmayacağı yönünde. Ben böyle bir işlem yapmadığımdan bu konuda müsterihim ve bu yanıt beni tatmin etmeye yeter. şikayetvar.com ve yapı kredi bankasına bu konuyla ilgili olarak duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim. Fakat internet üzerinden alışverişlerde merkezi Ankara'da olan erkanlar inşaat turizm ve istanbulda olan hin inşaat ve turizm firmalarının güvenirliğinin sorgulanmasından yanayım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön