24 Ocak 2014 #2254706

Yapı Kredi Bankası İmzam Olmadan Para Transferi Yapmış

Yaklaşık bir buçuk ay önce Mersin Beşyol Yapı Kredi Bankası şubesi ATM'sinde sıkışan param iade edilmedi. Benden sonra bir başkasının da parasının sıkıştığı ve benim param o şahsa benim imzam ve onayım olmadan transfer edildi. Daha sonra bankaya çağrıldığımda fark ettim ve imzalamayı reddettim. Müdürle konuştum. Haklı bulundum ama yine de o günden beri herhangi bir dönüş yapılmadı. Bir aydır kamera kayıtlarını bekliyorum. Benim imzam ve onayım olmadan hesabımdan para çekilmesi nedir? Bu para şirket parası olduğu için suçlu muamelesi gördüm. Bana yaşattığınız maddi ve manevi zarar için pazartesi günü mahkemeye başvuruyorum.

Baran 147 Okunma

Cevaplar

  • Baran06 Şubat 2014

    Ben zaten mahkemeye verdim. Bu saatten sonra bu kopyala yapıştır tarzı cevabınız tatmin etmez. Sağ click sol click takılmaya devam edin.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Baran28 Ocak 2014

    daha o değerli kaslarını oynatıp geri dönüş bile yapmadılar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön