30 Ağustos 2013

Yapı Kredi Bankası İmza Sirküsü İstedi!

Yeni işe girdiğim firmanın çalıştığı banka olması sebebiyle Yapı Kredi Bankası Bursa/OSB Şubesine hesap açtırmak için gittim.

Bankada daha önceden açılmış iki farklı hesabım mevcut idi fakat uzun süredir bu banka ile çalışmıyordum. Yeni hesap açtırmak için bana verilen forma imza attım fakat bu imzanın sistemlerindeki mevcut imza ile uyuşmadığını söyleyip benden noterden imza sirküsü getirmemi istediler.

Ben notere bununla ilgili bir masraf yapmak istemediğimi, her seferinde aynı imzayı atamadığımı, noterden böyle bir belge getirsem bile daha sonra yine o gibi imza atamayacağım belirttim.

Buna rağmen işlemim yapılmadı, tüm banka müşterileri önünde bankanın müdiresi olan H. hanım ile kavga ettik.

Cüneyt 1.277 Okunma

Cevaplar

  • Cüneyt05 Eylül 2013

    Müşterisini umursamayan bir banka.

  • Cüneyt03 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, Konu ve şikayetim ile ilgili olarak Yapı Kredi bankasından bana herhangi bir mail gelmemiştir. Halen bir çözüm beklemekteyim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 1984687 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön