01 Kasım 2014

Yapı Kredi Bankası İlk Param Hesabı!

Televizyonlarda sürekli dönen İlk Param hesabı açtırmak üzere Yapı Kredi Rahmanlar şubesine 31/10/2014 tarihinde gittik. Şubede ki aşırı bilgili arkadaşlar sayesinde hesap açılışı takribi 1 saat 15 dakika sürdü.


Yapı Kredi İnternet sayfasında alt limit 50 TL - Üst limit 20.000.000 TL yazmasına rağmen şubede ki görevli arkadaş üst limitin 3371 TL olduğunu söyledi. Biz gene de hesabı 1 saat 15 dakika sonunda açtıra bildik. Bugün daha detaylı bilgi alabilmek için 444 0 444'ü aradık. Tam 7 farklı kişi ile konuşmamıza rağmen hepsi bir yerlere aktararak konu hakkında bilgi sahibi olmadıklarını söylediler. Madem Yapı Kredi böyle bir hizmet veriyor, neden çalışan personel tüm olaylardan bir haber?

Zeynep 834 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep04 Kasım 2014

    Bankadan henüz herhangibir dönüş yapılmamıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön