18 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası İlgisizlik ve Yanlış Yönlendirme

Çağrı merkezi berbat, otomatik mesajda kredi başvurusu ve sonucu için 1'e başınız diyorlar. Bastığımda ise çıkan şahısa başvuru sonucum nedir diye sorduğumda lütfen şubemize gidiniz diyor. Bu ne sorumsuzluk ya?


En önemlisi ise başvuru yaparken internetten başvuruda bulunmuşum bunu hatırlamıyorum, bu bana bir hafta sonra tamam size çıkan para şudur lakin maaşta bir sıkıntı gözüküyor diye maaşa ek gelir için gittiğim de "Ya siz internetten başvuru yapmışsınız daha önce ve o kabul edilmemiş bu da bundan dolayı kabul edilmiyor." Ve benim bir haftamı hiç ediyorsunuz, ki zaman geri koyulamayan bir şeydir artı cebime zarar veriyorsunuz.
Bu ne ilgisizlik ne tecrübesizlik. Lütfen duyarlı olun!

Serkan 382 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön