09 Ekim
#12757228

Yapı Kredi Bankası İlgisizliği!

Düzenli olarak kullandığım World kartımla 100 TL Worldcard kampanyasına katıldım. Kampanya şartlarında üye iş yeri şartı aranıyor. Yapı Kredi ise sadece Yapı Kredi poslarından geçen işlemleri dahil ediyor. Aynı iş yerinden yaptığım alışverişin biri geçti biri geçmedi. Üstelik aradığım müşteri temsilcisi özür dilemesi gerekirken kaba ve aşağılayıcı bir tavır sergiliyor bu nedenle severek kullandığım World Gold kartımı kapattırdım.

Ünal Ünal 279 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi3 g

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ekim

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları