24 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası İki Kere Kesilen Sigorta Bedeli Geri Ödenmiyor

Yapı kredi bankasından almış olduğum konut kredisi için yuvam sigortası iki kez kesildi. 3 Nisan ve 6 Nisan tarihlerinde şubeye, 10 Nisan ve 15 Nisan tarihlerinde bize yazın bölümüne, 17 Nisan'da da telefondan şikayet bölümüne sorunu iletmiş olmama rağmen henüz bir işlem yapılmadı. Tamamen bankanın hatalı olduğu bir işlem yüzünden 20 gündür uğraşıyorum ama sonuç maalesef olumsuz.

Telat 200 Okunma

Cevaplar

  • Telat24 Nisan 2015

    yapılacak inceleme 3 hafta mi suruyor? Banka ve şube hesabıma bakiyor ve diyor ki haklisiniz iki kez kesilmiş. Yalniz bir işlem yapmiyorlar.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön