23 Ocak 2014 #2252331

Yapı Kredi Bankası İade Edilen Alışveriş Bedeli Kartıma Yansımadı!

4506 ****************278 nolu Worldcardımla Sonteklif.com sitesinden alışveriş yaptım. 69 tl tutar kartımdan çekildi. Ardından alışveriş, site tarafından iptal edildi. Ama kartıma 69 tl iade edilmedi. Durumu Sonteklif.com sitesi yetkililerine bildirdim ve onlarda Yapı Kredi Bankası 'na ek talimat gönderip iptal edilen alışveriş tutarı olan 69 tl'nin kredi kartıma iade edilmesini istediler.


Ayrıca Yapı Kredi Bankası 'na faksta çektim. Baya bir süre geçmesine rağmen iptal edilen alışveriş tutarı kartıma iade edilmedi. Mahkemeye başvurmadan önce iade işleminin gerçekleşmesini istiyorum.

Memet 60 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön