Yapı Kredi Bankası Hisse Senedi Hesabı Devir Kesintisi (hesap İşletim Ücreti)

Koray Koray1 hafta önce

Uzun zamandır Yapı Kredi bankasında maaş müşterisiyim. Aynı zaman da kredi kartını aktif şekilde kullanıyorum ve yatırımlarımı yine bu banka da değerlendiriyorum.

Maaş müşteri olmama rağmen, Yapı Kredi Bankası 30.06.2020 tarihinde hesabımdan haksız şekilde Hisse Senedi Devir Kesintisi adında Hesap İşletim ücreti tahsil etti. Hisse senedi alım satım işlemlerinde zaten komisyon alıyor. Yetmezmiş gibi, haksız yere, habersiz şekilde hesap işletim ücreti aldı. Bir çok bankada böyle bir ücret bile bulunmuyor. Örnek olarak Garanti Bankası.

Kesilen ücretin tarafıma iade edilmesini ve bundan sonra böyle saçma sapan kesinti yapılmamasını istiyorum. Gerekli araştırmaları yaptım. Gerekirse farklı bankaya geçeceğim.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Yapı Kredi Bankası Logo Yapı Kredi Bankası 1 hafta önce

Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Koray 16 saat önce  

    Sorunum çözülmedi. Bankadan aradılar ve bu konuda bir şey yapılamayacağının bilgisini verdiler. Yıllık 110 lira hisse senedi hesabından ücret alınıyor. Ek olarak al/sat komisyonları da var. En kısa zamanda hisse senetlerimi başka bankaya taşıyacağım.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler