06 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Hiç Teslim Almadığım Bir Kredi Kartı İçin Yıllık Aidat İstenmiş!

Adıma açılmış olan ve hiç teslim almadığım Yapı Kredi Worlcard isimli kredi kartı ile ilgili 60 TL'lik yıllık aidat ücreti borcu olduğunu bankadan gelen mesaj vasıtasıyla öğrendim. Tam yarım saat müşteri hizmetlerine telefondan derdimi anlattıktan sonra kartın iptal edilmesi ve bu haksız ücretin iptali için müşteri hizmetlerine talebimi bildirdim.


Umarım iptal etmişlerdir, çünkü bankalar iptal ettik deyip çoğu zaman kartı ve işlemi iptal etmiyorlar. Hiç kullanılmamış, kendi talebim olmadığı ve herhangi bir sözleşme imzalamadığım bir kredi kartı ile ilgili yasal olarak bankanın herhangi bir yıllık ücret talep hakkı yoktur. Kart ve aidat ücreti iptal edilmezse yasal hakkımı arayacağım.

Aysel 50 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön