09 Ekim
#12756453

Yapı Kredi Bankası Hesaptan Para Kesmesi

Yapı Kredi'deki hesabıma yurt dışından bir yakınımdan borç 200 Euro istedim. Param 4 günde zor olarak hesaba geçti. Yalnız 30 Euro benden kesmiş, 25 Euro gönderici tarafından zaten gönderim yaptığı bankadan ödenmiş benim paramı hesabıma derhal iade ediniz çok büyük bir paramı 200 Euro harçlık istedim hesabıma 161 Euro yatırılmış. Çok ayıp ya bu durumu düzeltin ya da BDDK nezdinde de şikayet edeceğim sizi.

Erkut Erkut 233 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve size kayıtlı telefonunuzdan bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi10 Ekim

    Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ekim

    Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları