26 Temmuz 2017

Yapı Kredi Bankası Hesaptan Para Çekimi Sorunu!

26.07.2017 tarihinde cep telefonumdan www.yapıkredi.com.tr adresinden internet bankacılığına giriş yapmak istedim. Kullanıcı ve internet bankacılığı bilgilerimi girdikten sonra telefonuma gelen tek kullanımlık şifreyi girmeme rağmen sisteme giriş yapamadım. Daha sonra telefonumdan Yapı Kredi internet bankacılığına giriş yaptım. Hesaplarımı incelediğimde esnek hesabımdan 3500 TL çekim yapıldığını fark ettim. Yapı Kredi Bursa Organize Sanayi şubesine konuyu aktardım. Konu ile ilgili şubeye şikayet dilekçesi verdim. Ardından Bursa Savcılığına konu ile ilgili suç duyurusunda bulundum. Benim bilgim dışında Yapı Kredi bankasına özel Qr kodu ile ATM'den çekildiği görülmektedir. Qr kod Yapı Kredi Bankasına özel uygulama sistemde güvenlik açığı olduğuna kanaat etmekteyim. Hesabımdan çekilen 3500 TL tutarın yasal faizleri ile birlikte hesabıma geri ödenmesini talep etmekteyim.

Semih 878 Okunma

Cevaplar

  • Semih26 Temmuz 2017

    Yapı Kredi Bankası gibi bir banka olmaz olsun. 5. 6 saat olmasına rağmen konu hakkında bir bilgi alamıyorum. Otomatiğe bağlanmışlar aynı mesajı herkese atıyorlar. Güvenlik nedenlerinden dolayı YapıKredi bankasında olan tüm hesaplarımı kapatma kararı alacağım. Böyle müşteri memnuniyeti olmaz olsun.

  • Semih26 Temmuz 2017

    Bırakın resmi kanalları. nerede kaldı müşteri memnuniyeti. Bilgilirim nasıl 3. şahıslara ulaştırılıyor. Sizler bunların hesabını verin. Resmi kanallar deyip zaman kazanma mantığından vazgeçin. Müşteri odaklı çalışın artık.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Temmuz 2017

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön