11 Ağustos 2016

Yapı Kredi Bankası Hesaptan Para Çekilmesi

Bir ay gecikmeli kredi borcumu, hesabımdan hiç sormadan, otomatik ödeme talimatım da olmamasına rağmen kesinti yaptılar. Yapı Kredi Bankası'nı aradığımda borcunuzu geciktirmişsiniz, o yüzden hesabınızdan kesinti yaptık gibi bir bahaneleri oldu. Ya soruyorum arkadaş. Bir hesap nasıl olur da bir banka tarafından da olsa, bir mahkeme kararı olmadan kesinti yapılabilir. Benim aklım almıyor. Hukuksuz olduğunu düşündüğüm için yazıyorum.

Seyit 106 Okunma

Cevaplar

  • Seyit11 Ağustos 2016

    Gün içinde yapıkrediye mensup birçok kişiyle konuşmama rağmen sonuç alamamıştım. Hatta bu durumun gayet normal olduğu yönünde bilgilendirildim. Bu hararetli konuşmalardan sonra yine de 444 0 440 a bu şikayetimi bıraktım. Beni bilgilendirmeden kesilen paraların iadesini istedim. Maksimun 3 iş günü içerisinde bana dönüş yapılacağı söylendi. Sonucu aynen burada paylaşacağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Ağustos 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön