14 Şubat 2014 #2294102

Yapı Kredi Bankası Hesapta Paranın Gözükmemesi

8357 no'lu kredi kartımın borç ödemesini yaptığım halde bankamatikten bu para gözükmemektedir. Bankanıza 08/01/2014 tarihinde saat 13:00 da Ankara Aşağı Eğlence şubesinden 90 tl yatırmıştım. Bu paranın hesabıma geçmediği gibi bunan önceki ödememde de 50 tl yatırdığım borç tutarı 30 tl gözükmektedir. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bankaya girişin olmadığı söylenmektedir.


Bankamatiğe yatırdığım para nereye gitti? Ayrıca ispat edebilmek için fiş bile bankamatikten alınmamaktadır. şu anda yine fis vermemektedir. Gereğinin yapılmasını arz ediyor gerekirse yasal tüm haklarımı kullanacağımı bilginize arz ederim.

İdris 110 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi18 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön