30 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası Hesaplarımı Kapatmada Zorluk Çıkarılıyor

Zorunlu olarak açmış olduğum TL ve $ hesaplarımı bir türlü kapatamıyorum. İş yerimden 2 kez izin alarak Yapı Kredi Orhangazi Şubesine gittim sıra numaramı aldım dakikalarca bekledikten sonra sistemlerde oluşan aksaklıklardan dolayı işleminizi yapamıyoruz diyerek geri gönderildim.

Telefondan 3 kez farklı zamanlarda en az 15 dakika bekleyerek bağlandığım müşteri temsilcileri ise şubeye yönlendirmekten başka bir iş yapmıyorlar. Diğer bankalardaki hesaplarımı sorunsuzca kapatırken Yapı Kredi Bankasının bu tavrı hiç hoş değil. İnsanların vaktini almaktan başka bir şey yapmıyorlar. Amaçları belli hesapları kapatmakta zorluk çıkarmak ve haksız kazanç elde etmek.

Okan 219 Okunma

Cevaplar

  • Okan07 Mayıs 2014

    çok şükür ki 8 gün sonra orhangazi şubesi tarafından arandım. durumu şube çalışanına izah ettim fakat hala sorunumu çözemediler. şubeye gitmem gerekliymiş. ben 2 kez geldim 2 saat vaktimi size harcadım. tekrardan iş yerinden izin alıp geleyim fakat kesilen ücretimi ödeyekmisiniz. ben ve çevrem yapı kredi bankasından gerçekten yaka silkti. insanların vaktini çalmaktan haksız kazanç elde etmekten başka bir iş yaptıkları yok!

  • Okan05 Mayıs 2014

    Hala hiçbir cevap alamadım. Sürekli yazdıkları klişe sözleri eklemişler şikayetimin altına.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön