15 Mart
Yorum Yap
#10238165

Yapı Kredi Bankası Hesaplarımdan Para Alıyor

Yapı Kredi maaş müşterisiyim. Hesabımdan bilgim dışında işlemler yapıldığını bu konuda çok dilekçe yazdığım halde şimdiye kadar hesabımdan 14.000 bin TL paramın gitmesini engellemeyerek yazdığım dilekçelere işlemlerin normal olduğunu belirterek benim mağdur olamama sebep olmuşlardır. Yapı Kredi maaş olduğu için bankayla çalışmak zorundayım yoksa diğer türlü hiçbir şekilde Yapı Kredi Bankası'yla çalışmam beni bu konuda olan mağduriyetimin giderilmesi istiyorum. Sosyal medyada bu konuyu reklam edeceğim.

İsmail 439 Okunma

Cevaplar

 • İsmail16 Nisan

  Yapı Kredi bankasindaki hesabımdan 14 Şubat'ta 3700 TL para cekildi karekod ugulamsiyla bankaya şikayet dilekçesiyle başvuruda bulunduğumda işlermlerin normal olduğunu bankanı hiçbir şekilde sorumlu olmadığı belirten bir cevap verildi karekod uygulamsında bir sistem açıkları var herhalde bunun duyulmaması için müsterilerini mağdur ediyorlar kimse yapıkredi bakasına hesap açmasın daha güvenli bankalardan hesap açın benim şimdiye kadar 14000 TL başkaları tarafından bilgim dışında çekildi bankanın sorumluğunda paranın güvenliği ama koruyamıyorlar hemen müşterileri suçlama yolunu seçiyor Mart ayında sadece bankadan kimliğimle çekebilecek durumdaki hesabımdan karekod uygulasıyla tüm param çekildi

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mart

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmış ve e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mart

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle yeniden iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mart

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler