02 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap Kesim Ücretleri İadesi!

Yıllardır Yapı Kredi Bankası müşterisiyim. Mevduat hesabımdan hesap ücreti kesiliyor. Yasal olarak alınmaması gereken işletim ücretleri bankalar tarafından onayımız dışında hesaplarımızdan çekiliyor. Farklı uygulamalarla yanıltılıyorum. Bize iki ad otomatik talimat almalı karşılığında geri iade edebileceklerini belirtiliyor. Bizleri mecbur tutuyorlar. İşlem ücretinin iptalinin hiçbir şekilde alınmamasını istiyorum.

Asli 154 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 03/07/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön