11 Şubat 2014 #2286477

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Çalışmakta olduğum kurum, Yapı Kredi Bankası'nın Çayyolu şubesi ile maaş protokolü imzalaması sebebiyle maaşımı bankanızın Çayyolu Şubesinden almaktayım. Çayyolu Şubesinden bir personelin 24.01.2014 tarihinde daha önceki bir talebime cevaben tarafıma yapmış olduğu aramada kendisine başka bir şubedeki hesabımdan hesap işletim ücreti alınıp alınmayacağını sordum.


Bu soru üzerine kendisinden, diğer şubelerdeki hesaplarımdan da hesap işletim ücreti tahsil edilmeyeceği bilgisini aldım.


Konuyla ilgili Müşteri Hizmetlerinden 8 gün önce (02.02.2014) şikayet kaydı oluşturmama rağmen henüz bir geri bildirim alamadım. Buldan/Denizli şubesinin tahsil ettiği söz konusu hesap işletim ücretinin iadesini talep ediyorum.

Münir 60 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön