09 Eylül 2013 #2001739

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Bir seneye yakın Yapı Kredi Bankasının maaş müşterisi olduğum için hesap işletim ücreti alınmıyordu. İşten çıkartıldım yeni isimde banka kullanmıyorlar. 07. 05. 2013 tarihinde iki farklı kalemde kesilen 50 TL hesap işletim ücretinin iadesini istiyorum. Müşteri temsilcileri ile yaptığım görüşmede paranın iadesini mümkün olmadığını iki adet otomatik fatura talimatı verirsem paramı word puan olarak yükleyebileceklerini söylediler. Bende kredi kartı aidatımın puanımdan düştüğünü puanında yükledikleri zaman puanın gideceğini söyledim, onlarda bizim başka bir şey yapmaya yetkimiz yok dediler. Mağduriyetimin giderilmesini yetkililer tarafından istiyorum.

Hasan 41 Okunma

Cevaplar

  • Hasan13 Eylül 2013

    HAKSIZ KAZANCIN EN BÜYÜĞÜDÜR BU

  • Hasan10 Eylül 2013

    arkanızı dayamıssınız bddk'ya mılyonlarca ınsanın hakkını yıyerek kul hakkına gırıyorsunuz HAKSIZ KAZANCIN basında gelen hesap ısletım ucretını gerı ıade edın

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2001739 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön