20 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankasının yaklaşık 4 yıllık müşterisiyim. Temmuz 2012'de 50 TL hesap işletim ücreti kesilmiş. Bunu farkettiğimde müşteri hizmetleri ve Bayrampaşa şube ile görüşmüştüm. Kendilerine dilekçe gönderip iade talebinde bulunmam gerektiğini söylemişlerdi. Dilekçeyi gönderdim, sonrasında da sürekli aramama rağmen şubeden kimseye ulaşamadım, kimse telefonlarıma yanıt vermedi. Alınan hesap işletim ücretinin iadesi de gerçekleşmedi. Bu ay da 2 kredi kartıma ait aidat ücreti kesmeleri üzerine bardaktaki son damla taşmış oldu. Hem kredi kartı aidatı ( bildirim no:16425**), hem de hesap işletim ücreti adına kesilen 175 TL tutarın iadesini rica ederim.

Emin 141 Okunma

Cevaplar

  • Emin24 Şubat 2013

    klasik bir cevap verilmiş; "sizin şikayetinizi otomatik bir maille cevaplarız umurumuzda değilsiniz" den başka birşey değil gelen mail.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Şubat 2013

    Sayın Yetkili, 1642843 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön