05 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yaklaşık 5 yıldır Yapı Kredi maaş hesabı kullanmaktayım. Buna bağlı kredi kartımda bulunmaktadır. maaş hesaplarımız açılırken müşteri temsilcimiz hesaplarımızdan hesap işletim ücreti kesilmeyecek demişti. Fakat sürekli kredi kartı hesaplarımızdan 80. 00TL hesap işletim ücreti kesilmektedir. 28. 10. 2012 tarihinde hesabımdan kesilen 80. 00TL nin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Aksi taktirde hem hesabımı, hemde kredi kartımı iptal edeceğim. benim gibi diğer çalışma arkadaşlarımda hesaplarını kapatacaklar. Çünkü diğer çalıştığımız hiç bir bankada böyle bir kesinti uygulanmıyor. 80. 00tl hesabıma iade edilsin.

Emin 33 Okunma

Cevaplar

  • Emin21 Ocak 2015

    Halen döneceksiniz konu hakkında

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön