22 Mart 2013 #1700720

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Yapı Kredi Bankta bir yıldır hiçbir şekilde kullanmadığım sıfır bakiye olan hesabıma yanlışlık
ile 260 tl EFT yaptım. Otomatik olarak 50 tl hesap işletim ücreti kestiler. Genel merkeze dilekçe gönderdim,internet sayfalarına mesaj yazdım. Bugün ilgili şube ardı ve birşey yapamayacağını söyledi. Oysaki kullanılmayan hesaplardan ücret kesilmeyeceğini söylemişlerdi. Hakem
heyetine başvurup şimdiye kadar olan tüm kesintileri geri alma yöntemine başvurmaktan başka yapacak birşey yok. İnceledim şimdiye kadar kullandığım tüm bankalardan kesilen sadece bu ücretler 1500 tl civarında, ödediğim faizler hariç.Bu alınan paramın geri iadesini istiyorum.

Soner 91 Okunma

Cevaplar

  • Soner25 Mart 2013

    Bu konu ile ilgili standart/otomatik maillerini gönderilmiştir. bankanızı kullanmadım, kullanmadığım için de aldığınız ücret tamamen haksızdır. 50 tl nin tarafıma yatırılmasını rica ederim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1700720 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön