23 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Tahsilatı

7 yıldır Yapı Kredi Bankası maaş müşterisiyim. 2 farklı hesabım bulunmakta. Dün maaşımın yatmadığı diğer şubeye yaptığım EFT sonrası yıllık hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapıldığını gördüm. Aslında bu işlem önceki firmamdan ayrıldığım andan itibaren yapılıyormuş. 4 kez bu işlem yapılarak hesabımdan kesinti yapılmış. (diğer hesabım önceki firmamın zorlamasıyla açılmış bir hesaptı)
Premium müşteriyim 444 0 446 ile müşteri hizmetlerini aradığımda adımı anarak direk telefonlar açılıyor ama demek ki yeterli değil.
Maaş müşterisi olmama rağmen bu tür bir kesintiyi kabul etmiyorum, şikayetçi olduğumu bildirmek istiyorum.

Erhan 98 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 28/07/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi23 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön