06 Nisan 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesmiş

Yapı Kredi Bankası eski maaş müşterisiydim. Hesap işletim ücreti almayacaklarını taahhüt ettikleri için firmam bankayı değiştirdiğinde bu hesabı kapatmadım. Sonra birden hesap işletim ücreti almaya başladılar hiçbir bilgilendirme yapmadan. Bunla ilgili şikayet açınca kredi kartıma şikayet sonrası işletim ücreti yansıttılar ve bunu ödemek istemiyorsam 3 ay minimum kullanma zorunluluğu koştular. Bunun için de şikayet açınca olmayan bir kart numarası üzerinden borç geldi. Bununla ilgili şikayet açtığımda ise kimse bana ulaşmadan müşteri bilgilendirildi deyip şikayetim kapandı.

İlyas 179 Okunma

Cevaplar

 • İlyas07 Nisan 2015

  Problem dahi okunup anlaşılmadan yazılan klasik bir cevap daha, robot mail yani. Bunun üzerine bakalım nereden ücret yansıtacaksınız!

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi07 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 07/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • İlyas06 Nisan 2015

  Yazmadık sanki, müşteri bilgilendirildi deyip kapatılıyor ne arayan ne soran, okuyup cevap yazın bari.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi06 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön