09 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesintisi!

Çalışmaya başladığım firma Yapı Kredi Bankası ile çalışmaktaydı. İşten ayrıldıktan sonra Yapı Kredi Bankası'yla çalışmaya devam ettim. Hesap işletim ücretiyle alakalı hiçbir bilgilendirmede bulunulmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda SMS bilgilendirmesi yapıldığını söylediler ama asla yapılmadı bilgilendirme ve yardımcı olamayacaklarını söylediler.


Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum, şu ana kadar çok memnundum. Konuyla alakalı kaymakamlığa dilekçe vereceğim. Doğru dürüst hesap hareketi olmayan hesabımdan size 60 TL mi yar edemem. Sonuç alamadığım takdirde kredi kartımı da kapatıp, bir daha kapınızdan bile geçmeyeceğim.

Nursen 1.340 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 09/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön