28 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Aslında bu şikayetimi bankaya bildirdim ama fayda etmedi neden mi çünkü çok fazla detayları bilmiyoruz; öyle ki ben ve eşim çalışıyoruz. Her ikimizinde kredi kartı var aynı bankadan. tek kart bütün işlemlerimizi bu banka kartıyla yapıyoruz otomatik ödemelerimiz var her otomatik ödemede extra ücret alınıyor ama bir de hesap işletim ücreti alınıyor artık bedeli alınıyo.


Benim bildiğim müşteriyi memnun etmek için kampanya dışında her şeyi yapıyorlar. Bu uygulamadan dolayı bankayı kınıyorum ve durumu şikayet mahiyetinde arz ediyorum biliyorum ki gene düzelmeyecek. Mahkemeye versek bir sürü sorun zaten sonuç alana kadar akıbetimiz nice olur bilinmez.

İlhami 29 Okunma

Cevaplar

  • İlhami30 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz. neden ben bunu yapıyorum... müşteri benim müşteri memnuniyeti hangisi acaba bide telefon parası ödeyemem. zaten otomatik ödemelerimden komisyon alıyorsunuz.....

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Mart 2013

    Sayın Yetkili, 1659065 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön