16 Eylül 2013 #2015371

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti Keserek Kredi Ödememi Geciktiriyor!

Yapı Kredi Bankası hesabımı kredi ödemesine göre ayarlayıp içerisine yeterince yapa yüklememe rağmen tama kredi ödememin 1 gün öncesinde hesap işletim ücreti keserek hem kredimin gecikmesinesine hem de kara listeye girmeme sebep oluyorsunuz.


Bu durumun düzeltilmesini ve aynı zamanda bu alınan ücretin iadesini istiyorum. Bu yanıltmaca
olmuyor mu? Acilen gereğinin yapılmasını rica ederim. Zaten yeterince faiz ödüyorum.

Rauf 50 Okunma

Cevaplar

  • Rauf23 Eylül 2013

    Yapı Kredi Bankası hesabımı kredi ödemesine göre ayarlayıp içerisine yeterince yapa yüklememe rağmen tama kredi ödememin 1 gün öncesinde #hesap işletim ücreti keserek hem kredimin gecikmesinesine hem de kara listeye girmeme sebep oluyorsunuz. Bu durumun düzeltilmesini ve aynı zamanda bu alınan ücretin iadesini istiyorum. Bu yanıltmaca olmuyor mu? Acilen gereğinin yapılmasını rica ederim. Zaten yeterince faiz ödüyorum

  • Rauf17 Eylül 2013

    Açılan hesap zaten benim isteğim dışında açılıyor ve sadece kredi çektiğim için gönderiliyor. Zaten kredide dosya masrafları ile birlikte bütün masrafları ödememe rağmen halen ücret kesiliyor. İptalini talep ediyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, 2015371 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön