17 Mart
#11725418

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti İtirazı!

Bankanızın kurumsal müşterisiyim. 15.03.2019 tarihinde 105593 numaralı Altıeylül Soma Cad. ATM'sinden saat 22.40:52 kredimi ödemek istedim fakat kredi ödemesi yapılamamaktadır uyarısı dolayısıyla 42... 45 numaralı hesabıma 425186 işlem no... ile 898 TL kredime istinaden 900 TL para yatırdım yaptığım işlem sonrasında kaç defa hasabımdaki para ile internet bankacılığından kredimi yatırmak istedimse de muhasebe işlemlerinden dolayı verilen uyarı dolayısıyla işlemimi tamamlayamadım 16.03.2019 tarihinde sabah tekrar işlemimi kontrol ettiğimde kredimi yatırmak için hesabıma yatırdığım paradan 170 TL hesap işletim kesildiğini gördüm ve sabah saat 08.42 de müşteri temsilcisini aradım durumumu izah ettim müşteri temsilcim bana banka şubesine giderek itiraz etmemi söyledi. 15.03.2019 tarihinden itibaren mevcut kredim için işletilen gecikme faizini ve de gecikme gün sayımı kabul etmiyorum kesilen hesap işletim ücretini de en kısa sürede hesabıma iade edilerek kredimin eksik kalan bölümüne aktarılmasını istiyorum gereğinin yapılmasını ve de tarafıma bilgi verilmesini istiyorum.

Tayfun Tayfun 735 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Mart

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konuya yönelik incelemeler tamamlanmıştır. Kayıtlı e-mail adresinizden bilgilendirme yapılmıştır. İlginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Mart

  Değerli müşterimiz, Paylaşmış olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz devam etmektedir. Süreç tamamlandığında detaylı bilgilendirme için sizlerle iletişime geçeceğiz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

 • Tayfun17 Mart

  Teşekkür ederim sizden en kısa surede cevap bekliyorum

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Mart

  Değerli müşterimiz, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili şikayet, talep ve önerilerinizi değerlendirmek, size en kısa sürede yanıt vermek için tüm çözüm kanallarımızla yanınızdayız. Mesajınız bizlere ulaştı.Detaylı inceleme sonucunda sizinle iletişime geçerek bilgilendirme yapacağız. İşlemleriniz hakkında www.yapikredi.com.tr ‘de yer alan “Sizin İçin Buradayız” sayfamızdan 7/24 bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları