27 Şubat 2015

Yapı Kredi Bankası Hesap İşletim Ücreti İadesi

Uzun süredir kullandığım hesabımdan daha önce alınmayan ama 2014 yılı için 120,00 TL civarı kesilen hesap işletim ücretinin iadesi için görüştüğüm müşteri hizmetleri amaçsız bir cümle ile " hesabınızda artı para bırakmayın" diye cevap verdi. Keza aynı cevabı şube yetkilisinden de aldım. Hesapta para tutmayacaksam o hesabın anlamı nedir? Hayatın doğal akışına aykırıdır. İlgili ücretin tarafıma iadesini talep ediyorum.

Alper 212 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 27/02/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön